ارورهای متداول لباسشویی بوش

//ارورهای متداول لباسشویی بوش

ارورهای متداول لباسشویی بوش

ارورهای متداول لباسشویی بوش

قبل از اینکه تلفن را بردارید و برای از بین بردن مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی خود به نمایندگی اش زنگ بزنید، سعی کنید خودتان علت به وجود آمدن مشکل و منبع ان را پیدا کنید. در سال های قبل که تکنولوژی به این میزان پیشرفت نکرده و مردم با آن آشنا نبودند تشخیص این مسئله که علت آسیب ماشین لباسشویی از کجاست موضوعی دشوار بود و در نهایت مشتری را ناگزیر به تماس با تعمیرکار مربوطه می کرد اما اکنون که وضعیت عوض شده، شما می توانید با جستجوی تنها یک کلمه در گوگل به این آگاهی و دانش برسید و حداقل مراحل تعمیر اولیه ی لباسشویی  را خودتان در منزل انجام دهید. به عنوان مثال نخستین گام برای رسیدن به این اگاهی خواندن مقالاتی است که ما برایتان جمع بندی کرده ایم پس اگر می خواهید از این موضوعات مطلع شوید مقاله ی ما را تا انتها دنبال کنید.

کمپانی بوش

شرکت بوش که یکی از محبوب ترین برندهای حال حاضر دنیا در زمینه ی تولید لوازم آشپزخانه می باشد، سالیان زیادی است که فعالیت می کند و در بازار جهانی به شهرت رسیده است. ماشین لباسشویی هایی که این کمپانی عرضه می کند همگی از یک سیستم مشخص پیروی می کنند و برای اطلاع یافتن کاربران از وضعیت دستگاه ها، نشانه هایی به خصوصی مثل چراغ های ال ای دی و کدها یا ارور هایی که بر روی صفحه نمایش دیجیتال ظاهر می شوند را به کار می گیرند. هر کدام از این ارور های ذکر شده معنا و مفهوم خاصی دارند و برای آسانی کار با لباسشویی لازم است معنی تک تکشان را بدانید.

اکثر افرادی که در مواجهه با این کدهای خطا قرار می گیرند، دست پاچه می شوند و گمان می کنند که اتفاق بزرگی رخ داداه غافل از انکه برخی از این ارور ها با زدن تنها یک دکمه برطرف می شوند. با نوشتن این مقاله سعی کردیم دست پاچگی و اضطرابتان را به حداقل برسانیم و شما را در حفظ سلامت ماشین لباسشویی تان یاری رسانیم. مقاله ی ما را از دست ندهید، شما را از تعمیر لباسشویی و هزینه ی سنگین آن در امان نگه می دارد.

ارورهای متداول لباسشویی بوش

ارور ها لباسشویی بوش را همانند دیگر برندها می توانیم در دو دسته قررا دهیم، دسته ی اول ارور هایی هستند که با خواندن مقاله ی ما و برداشتن موانع دستگاه از سر راه شستشو حل می شوند. اما دسته ی دیگر ارور هایی هستند که ماهیت و علت پیچیده تری دارند و به راحتی و در نزل قابل رفع نمی باشند از این رو لازم است مورد بررسی تکنسین های مربوطه واقع شوند. بسیاری از این ارورها قطعات و قسمت های دیگر لباسشویی را هم درگیر می کنند و حتی ممکن است اجزای مکانیکی و عملکردشان را تحت الشعاع قرار دهند پس لازم است که جدی گرفته شوند و در سریع ترین زمان ممکن اقدامات لازم جهت رفعشان انجام شود در غیر این صورت مشکلات بزرگتر و جدی تر را برای لباسشویی به وجود می آورند و آن را نیازمند یک تعمیر اساسی می کنند. در چنین حالتی اصلا خودتان را سرزنش نکنید، متخصصان ما اینجا هستند تا هرگونه خدمات و تعمیرات لباسشویی را برای شما در منزلتان انجام دهند.

E18ارور چه مفهومی دارد؟

هر زمان که در لباسشووی بوش خود این ارور را مشاهده کردید بی شک بدانید که معنی جز بروز مشکل در در پمپ تخلیه ندارد و دستگاه خودش این تشخیص را به ثبت رسانده را روی برد ظاهر کرده است. در صورتی که پمپ تخلیه را از انسداد و گرفتگی نجات دهید این ارور به آسانی رفع خواهد شد.

چه زمانی پمپ تخلیه با مشکل مواجه می شود؟

زمانی که مقدار موجود در دیگ لباسشویی بیش از حد معمول است، سنسورها این مقدار را تجزیه و تحلیل کرده و در نهایت هشدار زیاد بودن آب را می دهند و در همین لحظه است که عملکرد پمپ تخلیه با اختلال رو به رو می شود.

F16  یاe16معنی کد خطای چیست؟

علت بروز این ارور باز بودن درب ماشین لباسشویی یا درست کار نکردن سوئیچ درب ان است. ارور به شما این اخطار را می دهد که درب را هر طور شده ببندید و یا خرابی ان را برطرف کنید. همچنین در این حالت اگر سنسور های امنیتی فعال باشند برد دستگاه دستور بسته شدن سوئیچ یا درب لباسشویی بوش را نمی دهد.

F17  یاe17ارور چه معنایی دارند؟

اگر شیر آب ورودی به داخل دیگ بسته باشد و دچار ایراد شده باشد شاهد این ارور در برد خواهید بود، همچنین اگر آکوا استاپ و شیر برقی لباسشویی دچار مشکل شده باشند این کد خطا به صورت خودکار روی برد نمایش داده می شود تا کاربر را مطلع سازد. برای رفع این مورد می توانید شیر ورودی آب را بررسی و از صحت ان اطمینان حاص کنید و اگر مطمئن شدید که مشکل از شیر برقی دستگاه است سریعا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

F18 یا  e18ارور در چه زمانی ظاهر می شود و چه عواملی دارد؟

زمانی که آب داخل ماشین لباسشویی می ماند و تخلیه نمی شود شاهد این کد خطا خواهیم بود که به احتمال زیاد مربوط به خرابی و یا سوختگی پمپ دستگاه می باشد. البته در برخی موارد نیز وقتی که راه خروج آب توسط یک جسم خارجی مسدود می شود دستگاه این کد خطا را به ما می دهد که ان هم راه حل دارد. اگر بررسی کردید و دیدید که مشکل از لوله های خروجی فاضلاب نیست، وق آن رسیده که با متخصصان ما تماس بگیرید زیرا مشکل مربوط به پمپ خواهد بود.

E20یا  f20ارور به چه معناست؟

زمانی که آب به دلیل خرابی و عدم کارکرد صحیح ان تی سی سنسور یا المنت دستگاه گرم نمی شود، این ارور را بر روی صفحه ی لباسشوی یبوش مشاهده خواهیم کرد و تنها را حل برطرف کردن این کد خطا تماس با تعمیر کاران زبده ی ما است.

E19یا  f19بررسی عوامل کد خطای

این ارور نیز همانند ارور بالا به گرم نشدن آب مربوط می شود و عوامل مختلفی همچون سوختن المنت و هیتر دستگاه، آسیب دیدن ترموستات لباسشویی و ایجاد اختلال در برد دستگاه دارد. و همهی این عوال در نهایت باعث می شوند که آب دستگاه گرم نشود و عمل شستشو با اختلال مواجه شود. برای رفع این ارور نیز باید با ما تماس بگیرید تا ر سریع ترین زمان ممکن به مشکل لباسشوییتان رسیدگی و ان را تعمیر کنیم.

انواع دیگری از ارور های لباسشویی بوش که همگی نیاز به تماس با کارشناسان را دارند:

 F26  یاe26ارور : 

در این حالت وجود مشکلی در هیدرواستات دستگاه و عدم تشخیص میزان دقیق آب باعث ورود مقدار زیادی آب به دیگ لباسشویی شده است.

F27  یاe27ارور : 

بروز مشکل در سیستم هیدرواستات لباسشویی و گرفتگی شلنگ هیدرواستات لباسشویی از مهم ترین عوامل این ارور است.

F32  یاe32ارور: 

در زمانی که ماشین لباسشویی در حال خشک کردن لباس هاست، به میزان و تعداد ان ها توجه می کند و با توجه به کم یا زیاد بودن آن این ارور را ظاهر می کند.

F61  یا e61ارور : 

علت این کد خطا وجود مشکل در مدار سیم کشی یا قفل درب می باشد که باید به محض دیدن این ارور دستگاه را خاموش کنید.

F31یا  e31ارور : 

علت این ارور ایجاد مشکل برای سنسور کف و بروز اختلال در سنسور آکوا استاپ می باشد.

F57یا  e57ارور : 

علت این ارور ایراد در موتور و اختلال در عملکرد برد یا راه انداز برد لباسشویی می باشد.

2020-02-08T14:44:19+03:30

آخرین مقالات

شرکت تضمین سرویس

شرکت تضمین سرویس خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی اعم از دستگاه های سردکننده مانند ساید بای ساید ها و کولر های گازی و صوت و تصویری های خانگی و شوینده ها مانند لباسشویی و ظرفشویی و سیستم های حرارتی مانند سولاردام و مایکروویو می باشد.

اطلاعات تماس تضمین سرویس

تهران - سه راه امین حضور - خیابان ری - پاساژ ثامن الحجج - ط اول پلاک ۲۸

این یک ابزارک سفارشی است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

Call Now Buttonتماس با تعمیر لوازم خانگی