تعمیر ظرفشویی

/تعمیر ظرفشویی
تعمیر ظرفشویی2020-01-16T14:02:14+03:30

تعمیر ظرفشویی در محل

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب و تعمیر ظرفشویی


  • تعمیر انواع ظرفشویی
  • تعمیر ظرفشویی رومیزی و ایستاده
  • تنظیم نرم راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی های مختلف
  • تعمیر موتور ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین
  • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
  • سرویس کامل ظرفشویی

استعلام قیمت تعمیر ظرفشویی :


استعلام قیمت فوری

کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته میشود

چرا تضمین سرویس


قیمت به‌صرفه و مشخص

خدماتتان با هزینه‌ای منطقی و از پیش تعیین‌شده انجام می‌شود.

آسانی و سرعت

هر جایی که هستید میتوانید آنلاین خدمتتان را سفارش دهید.

پرداخت بعد از اتمام خدمت

بعد از انجام‌ شدن خدمت و جلب رضایتتان ، هزینه را پرداخت کنید.

گارانتی و تعمیر

تضمین سرویس اطمینان خاطر بر کارکرد عالی محصولات می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی خراب در منزل بسیار به صرفه بوده و امروزه در میان تمام شرکت های تعمیر لوازم خانگی رایج است. همانطور که بارها در طول مقاله های مختلفمان اشاره کردیم، جابه جایی و حمل و نقل لوازم آسیب دیده به نمایندگی ها و شرکت های تعمیراتی گوناگون بسیار پیچیده و وقت تلف کن خواهد بود به همین دلیل است که اکثر متخصصان به خانه ها می آیند و لوازم را جلوی چشمتان سرویس می کنند. علاوه بر اینکه در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می شود می توانید با نظارت بر تعمیراتی که تکنسین انجام می دهد هم از کارش اطمینان داشته باشید و هم نکاتی را از او فرا بگیرید تا در موقعیت های مختلف آگاهی های لازم را داشته باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی

مقدمه

ماشین ظرفشویی ها از مهم ترین لوازم آشپزخانه به شمار می روند و وجودشان بسیار ضروری است. خراب شدن آن ها می تواند دردسر های فراوانی را به همراه داشته باشد و نباید زیاد طولانی شود‌، آشپزخانه ای با ماشین ظرفشویی خراب همانند انسانی با دست و پای شکسته است و به همان اندازه می تواند اختلال در عملکرد خانم خانه دار ایجاد کند.

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که نخستین ماشین ظرفشویی چگونه به وجود امده است؟

و یا اینکه چه تاریخچه ای در پس این دستگاه عجیب و غریب نهفته است؟

نخستین ماشین ظرفشویی را یک زن ثروتمند به نام جوزفین کاکرن و در سال ۱۸۸۶ و درست در زمانی که انسان ها حتی فکرش را هم نمی کردند که ماشین ها می توانند ظرف بشویند اختراع کرد. این اختراع شگفت انگیز که تعجب عده ی زیادی را برانگیخته بود در نهایت در سال ۱۸۹۳ و در نمایشگاه جهانی شیکاگو به نمایش در آمد و از آن پس وارد خانه ی کسانی شد که وضع مالی خوبی داشتند. ماشین ظرفشویی ها پس از گذشت سالیان بسیار دچار تغییرات گوناگونی شدند و به دستگاهی که ما اکنون در خانه هایمان داریم تبدیل شدند. انواع و اقسام گوناگونی دارند و توسط برندهای متفاوتی وارد بازار جهانی شده اند و هرکدام کارایی و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. از انواع مختلف آن ها می توانیم به ماشین ظرفشویی ایستاده ، ماشین ظرفشویی توکار و ماشین ظرفشویی رومیزی اشاره کنیم.

ماشین ظرفشویی یاور خانواده ها

خرابی ماشین ظرفشویی یکی از دغدغه های خانواده ها به شمار می رود و کابوس هر خانم خانه داری است. از آنجایی که ماشین ظرفشویی یاور خانم ها است خرابی و ایراداتش می تواند دردسرهایی را به دنبال داشته باشد. ظرف های نشسته ای که پس از مهمانی های خانوادگی روی هم تلنبار می شوند باید همان لحظه شسته شوند حتی ظرف هایی که در طول روز کثیف می شوند هم باید به سرعت شسته شوند در غیر این صورت آشپزخانه ی شما زیر انبوهی از ظرف های کثیف مدفون می شود.

ماشین ظرفشویی ها را می توان دست راست هر خانم خانه داری دانست زیرا با شستن ظرف ها باری سنگین را از دوش ها بر می دارند و کار را سهولت می بخشند. اما امان از روزی که خراب شوند و ما را لنگ بگذارند. افرادی که به ماشین ظرفشویی عادت کرده اند دیگر قادر به شستن یک لیوان هم نخواهند بود و به همین دلیل در هنگام خرابی دستگاه بیشتر از هر فرد دیگری آسیب خواهند دید. هزینه های بالای تعویض دستگاه باعث شده تا اکثر افراد به دنبال راهی برای برطرف مشکل باشند و تا حد امکان سعی می کنند ایرادات را در منزل برطرف کنند. ما نیز همانند هر شرکت دیگری خدمات مختلفی از جمله تعویض و تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی را انجام می دهیم آن هم در کمترین زمان ممکن پس در صورت نیاز با ما در تماس باشید.

خرابی هایی که در بین ماشین های ظرفشویی رواج دارد

به طور کلی لوازم آشپزخانه بسیار آسیب پذیر بوده و در صورت عدم رعایت نکات مراقبتی به راحتی خراب خواهند شد و هزینه های گزافی را روی دستتان خواهند گذاشت. ما ایرادات متداولی که ممکن است برای ماشین های ظرفشوییتان به وجود آیند را در قالب یک لیست جمع آوری کردیم و در اختیارتان قرار دادیم تا در صورت وقوع چنین رخداد هایی هشیار باشید. معمولا افرادی که از این خرابی ها آگاهی دارند زودتر از ر شخص دیگری متوجه عملکرد نادست دستگاهشان می شوند و سریعا با کارشناس مربوطه ارتباط برقرار می کنند تا جلوی پیشروی خرابی را بگیرند. همانطور که می دانید مشکلات کوچکی که کار دستگاهتان را مختل می کنند می توانند با هم در ارتباط باشند و به یکدیگر آسیب وارد کنند از این رو تشخیص سریع خرابی از مهم ترین مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی به شمار می رود.

تعمیر ماشین ظرفشویی

1- ظرفشویی به درستی ظرف ها را نمی شوید

در این حالت باید مطمئن شوید که ظرفشویی قبل از شروع به کار تمیز و پاکیزه باشد،‌ بازوهای اسپری آب و واشر درب حتما باید چک شوند تا خرده های غذا و ذراتی که احتمال گیر کردنشان وجود دارد به آن نچسبیده باشند. حتی اگر می خواهید از عملکرد دستگاه خود مطمئن شوید می توانید ان را امتحان کنید و بدون قرار دادن ظروف در آن مرحله ی شستشو را تکرار کنید. همچنین آب برخی مناطق سخت است و دارای املاح بسیار زیادی می باشد این موضوع باعث رسوب آب در قسمت های مختلف دستگاه می شود پس بهتر است ان را هم چک کنید. در موارد ذکر شده کافی است قطعاتی مانند واشر، بازوهای اسپری و… را تعویض کنید.

2- ظرفشویی پر سرو صداست

اکثر ظرفشویی های موجود در بازار سرو صدای زیادی دارند و این موضوع تقریبا طبیعی است. اما اگر ظرفشویی شما قبلا بی صدا بوده و اکنون صدای زیادی تولید می کند پس حتما مشکلی وجود دارد و احتمال دارد خرابی از پمپ ماشین ظرفشویی باشد. اگر مشکل از پمپ نبود می توانید با تعویض حلقه ی یاتاقان و پیچ بازوی شستشو سرو صدا را برطرف کنید یا برای تعمیر ظرفشویی با ما در ارتباط باشید.

3- ظرف ها پس از شستشو لکه دارند

برای رفع این مشکل می توانید از جلا دهنده ها استفاده کنید جلا دهنده از چسبیدن لکه های آب به سطح ظروف جلوگیری می کند.

4- عدم تخلیه ی آب

این موضوع می تواند نشات گرفته از ایرادی در مونتاژ سوپاپ دریچه در مخزن باشد. همچنین بهتر است فیلتر و سلونوئید را هم بررسی کنید تا مسدود نشده باشند.

5- چکه کردن آب از درب دستگاه‌

این مورد یکی از شایع ترین مشکلاتی است که در میان ماشین های ظرفشویی دیده می شود و می توانند آسیب های جدی را به آشپزخانه وارد کنند. در این حالت بهتر است واشر های حرارتی داخل المنت و پمپ تخلیه ی دستگاه چک شود. با راهنمایی و مشورت گرفتن از کارشناسان ما و در صورت لزوم می توانید با تعویض برخی قطعات دستگاه این مشکل را هم برطرف کنید.

6- بوی بد ماشین ظرفشویی

در این مورد هم باید به دنبال منبع بوی بد باشید که اکثرا به علت گیر کردن غذا و تکه های چربی به وجود می اید. غذاهایی که در صفحه ی صافی یا جت های بازوی اسپری آب گیر می کنند بوی بدی را ایجاد می کنند و برای حل این مشکل باید یک دور شستشوی کامل بدون ظرف را اجرا کنید تا نیازی به تعمیر ظرفشویی در آینده نباشد.

7- ماشین ظرفشویی ظرف ها را به درستی خشک نمی کند

اگر المنت های حرارتی آسیب ببینند این مورد پیش می آید و برای برطرف کردنش باید از یک مولتی متر استفاده کنید و عملکرد ترموستات را نیز بررسی کنید.

ــ قفسه ها به درستی حرکت نمی کنند: برای تعمیر این مشکل ظرفشویی باید رول ها یا چرخ های آن را بررسی کنید و اگر نیاز بود تعمیرشان کنید.

خرابی ماشین ظرفشویی

سخن پایانی

 با توجه به هزینه های بسیار زیاد تعویض و تعمیر قطعات لوازم آشپزخانه لازم است که براوردی از قیمت ها داشته باشید به همین منظور کارشناسان ما با حضور در محل سکونتتان و قبل از انجام تعمیرات تمامی هزینه ها را برایتان شرح می دهند و اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار خواهند داد پس نیازی نیست نسبت به هزینه ها نگرانی داشته باشید.

همچنین به عنوان تیمی که سال هاست در این زمینه فعالیت می کند پیشنهاد تضمین سرویس به شما این است که اگر ماشین ظرفشوییتان آسیب و خرابی جدی ندارد‌، بهتر است که قطعاتش را عوض کنید و در چنین حالتی نیاز به خریدن دستگاه جدیدی ندارید. کارشناسان و متخصصان ما رضایت شما را در اولویت قرار داده اند و تا زمانی که کاملا راضی نشدید منزلتان را ترک نخواهند کرد. این حرف ها شعار نیست تنها کافی است یک بار با ما همکاری تا از صحت این حرف ها اطمینان حاصل کنید.

ثبت درخواست سرویس/ تعمیر

ابتدا دستگاه معیوب خود را انتخاب کنید و سپس شماره تماس خود و سایر اطلاعات مورد نیاز را با دقت وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ثبت درخواست

آخرین مقالات

شرکت تضمین سرویس

شرکت تضمین سرویس خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی اعم از دستگاه های سردکننده مانند ساید بای ساید ها و کولر های گازی و صوت و تصویری های خانگی و شوینده ها مانند لباسشویی و ظرفشویی و سیستم های حرارتی مانند سولاردام و مایکروویو می باشد.

اطلاعات تماس تضمین سرویس

تهران - سه راه امین حضور - خیابان ری - پاساژ ثامن الحجج - ط اول پلاک ۲۸

این یک ابزارک سفارشی است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

Call Now Buttonتماس با تعمیر لوازم خانگی