ضمانتنامه پارسه گستر

/ضمانتنامه پارسه گستر
ضمانتنامه پارسه گستر2020-02-02T21:19:21+03:30

ضمانتنامه شرکت پارسه گستر

شرکت پارسه گستر با گذشت یک دهه در زمره شرکت های پیشرو در خدمات لوازم خانگی اعم از دستگاه های سرد کننده مانند ساید بای سایدها و کولرهای گازی و صوت و تصویری های خانگی و شوینده ها مانند لباسشویی و ظرفشویی و سیستم های حرارتی مانند سولاردام و مایکروویو می باشد. نام پارسه گستر همواره تضمینی برخدمات و اطمینان خاطر برکارکرد عالی محصولات می باشد.


مدت ضمانتنامه در شهرستان ها

  • ارائه این ضمانت نامه جهت تعمیرات الزامی است، در نگهداری آن کوشا باشید .
  • مدت دستگاه 36 ماه، قطعات الکترونیکی 12 ماه و تعهد خدمات پس از فروش 120 ماه می باشد .
  • مدت ضمانتنامه کمپرسور در دستگاه های برودتی 12 ماه می باشد.

مدت ضمانتنامه

  • 10 سال ضمانت موتورهای اینورتر ساید بای ساید و یخچال فریزر، لباسشویی های Direct Drive، ظرفشویی و کولرگازی و برای موتورهای معمولی 1 سال میباشد.
  • تمامی لوازم خانگی شامل انواع ساید بای ساید، یخچال فریزر، ظرفشویی، مایکروفر، لباسشویی و کولر گازی، قطعات الکترومکانیکی 18 ماه ضمانت و قطعات مصرفی آنها (شیربرقی، پمپ تخلیه، المنت و بردهای الکترونیکی) شامل 12 ماه ضمانت می باشد.

آخرین مقالات

شرکت تضمین سرویس

شرکت تضمین سرویس خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی اعم از دستگاه های سردکننده مانند ساید بای ساید ها و کولر های گازی و صوت و تصویری های خانگی و شوینده ها مانند لباسشویی و ظرفشویی و سیستم های حرارتی مانند سولاردام و مایکروویو می باشد.

اطلاعات تماس تضمین سرویس

تهران - سه راه امین حضور - خیابان ری - پاساژ ثامن الحجج - ط اول پلاک ۲۸

این یک ابزارک سفارشی است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

Call Now Buttonتماس با تعمیر لوازم خانگی