ضمانتنامه مادایرانیان

/ضمانتنامه مادایرانیان
ضمانتنامه مادایرانیان2020-02-02T21:20:44+03:30

ضمانتنامه شرکت بازرگانی مادایرانیان

شرکت مادایرانیان با گذشت یک دهه در زمره شرکت های پیشرو در خدمات لوازم خانگی اعم از دستگاه های سرد کننده مانند ساید بای سایدها و کولرهای گازی و صوت و تصویری های خانگی و شوینده ها مانند لباسشویی و ظرفشویی و سیستم های حرارتی مانند سولاردام و مایکروویو می باشد. نام مادایرانیان همواره تضمینی برخدمات و اطمینان خاطر برکارکرد عالی محصولات می باشد.

کیفیت خدمات تضمین سرویس

خدمات پس از فروش تمام تمرکز و اشتیاق خود را معطوف جزئیات میکند. تنها از این طریق است که می توانیم کیفیت خدمات را که همگان در ایران از مادایرانیان انتظار دارد تضمین کنیم. خدمات ما با کارایی بی نظیر زندگی روزمره شما را بسیار آسان تر می سازد. خدمات بی نظیر و نهایت اطمینان را از مادایرانیان بخواهید.

مدت ضمانتنامه

  • 10 سال ضمانت موتورهای اینورتر ساید بای ساید و یخچال فریزر، لباسشویی های Direct Drive، ظرفشویی و کولرگازی و برای موتورهای معمولی 1 سال میباشد.
  • تمامی لوازم خانگی شامل انواع ساید بای ساید، یخچال فریزر، ظرفشویی، مایکروفر، لباسشویی و کولر گازی، قطعات الکترومکانیکی 18 ماه ضمانت و قطعات مصرفی آنها (شیربرقی، پمپ تخلیه، المنت و بردهای الکترونیکی) شامل 12 ماه ضمانت می باشد.

آخرین مقالات

شرکت تضمین سرویس

شرکت تضمین سرویس خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی اعم از دستگاه های سردکننده مانند ساید بای ساید ها و کولر های گازی و صوت و تصویری های خانگی و شوینده ها مانند لباسشویی و ظرفشویی و سیستم های حرارتی مانند سولاردام و مایکروویو می باشد.

اطلاعات تماس تضمین سرویس

تهران - سه راه امین حضور - خیابان ری - پاساژ ثامن الحجج - ط اول پلاک ۲۸

این یک ابزارک سفارشی است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

Call Now Buttonتماس با تعمیر لوازم خانگی