تعمیر مایکروفر

/تعمیر مایکروفر
تعمیر مایکروفر2019-12-11T12:36:16+03:30

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب و سرویس مایکروویو


  • تعمیر و سرویس مایکروفر و مایکروویو و سولاردام
  • راه اندازی و نصب مایکروفر و مایکروویو توکار، روکار و رومیزی
  • تعمیر و تعویض قطعات مایکروویو و مایکروفر
  • تعمیر و مایکروویو مایکروفر ال جی، سامسونگ
  • تعمیر و تعویض موتور صفحه گردون، برد، لامپ و المنت
  • خدمات قابل ارائه در سرویس مایکروویو

استعلام قیمت تعمیر ماکروفر :


استعلام قیمت فوری

کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته میشود

چرا تضمین سرویس


قیمت به‌صرفه و مشخص

خدماتتان با هزینه‌ای منطقی و از پیش تعیین‌شده انجام می‌شود.

آسانی و سرعت

هر جایی که هستید میتوانید آنلاین خدمتتان را سفارش دهید.

پرداخت بعد از اتمام خدمت

بعد از انجام‌ شدن خدمت و جلب رضایتتان ، هزینه را پرداخت کنید.

گارانتی و تعمیر

تضمین سرویس اطمینان خاطر بر کارکرد عالی محصولات می باشد.

تعمیر مایکروویو

تعمیر مایکروفر

تعمیر مایکروفر آسیب دیده هم همانند هر دستگاه دیگری نیازمند دقت و دانش بالایی می باشد و اگر توسط فردی که هیچ سوادی در این زمینه ندارد تعمیر شود ممکن است به جای درست شدن بیشتر خراب شود. شاید در نگاه اول مایکروفر چندان ضروری به نظر نرسد و امروزه با توجه به قیمت بالایی که دارد عده ای از زوج ها از خریدن آن صرف نظر می کنند اما تنها افردی که معجزه ی استفاده از این دستگاه را لمس کرده اند می توانند به دیگران ثابت کنند که بلعکس، بودن یک مایکروفر در هر خانواده ای کاملا ضروری است.

تعمیر مایکروفر

 این دستگاه عجیب را بهتر بشناسید

در گذشته های دور و در زمان هایی که برخی از مردم حتی غذای درست و حسابی هم برای خوردن پیدا نمی کردند افراد دیگری زیر همان آسمان و روی همان زمین وجود داشتند که تنها دغدغه شان گرم کردن غذا آن هم با شیوه های نوین تر بود. برایتان جالب نیست که بدانید چی کسی برای نخستین بار مایکروفر را اختراع کرد؟

در سال ۱۸۹۴ میلادی فردی به نام پرسی لی بارون اسپنسر در کشور آمریکا متولد شد، پرسی که مهندسی خود آموخته بود به صورت اتفاقی و در طول پروژه ی تحقیقاتی خود در ارتباط با رادار متوجه نکته ی عجیبی شد. در هنگام آزمایش لوله ی خلا مگنترون متوجه آب شدن شکلات درون جیبش شد، پس از آن دانه های ذرت را نردیک لوله برد و مشاهده کرد که ذرت ها تبدیل به پاپ کورن شدند. آقای اسپنسر به همین ترتیب مواد غذایی دیگر را نیز امتحان کرد و درنهایت با جرقه ای که در ذهنش پدید آمد توانست دستگاه بسیار کاربردی مایکروویو را درست در زمانی که مردم فکرش را هم نمی کردند اختراع کند.

مایکروفر یا مایکروویو

همه ی ما از وقتی یادمان می آید نام این دستگاه را به اشتباه در گوشمان زمزمه کردند به همین دلیل امروزه عده ی زیادی از مردم چه پیر و چه جوان به جای به کار بردن نام اصلی این دستگاه که مایکروویو است به آن مایکروفر( مایکروفر) می گویند.

تعمیر مایکروفر

تعمیر قطعات به جای تعویضشان

شاید لازم باشد بدانید که اولویت تیم تعمیر ما در بهبود وضعیت دستگاهتان، تعمیر همان قطعات قبلی است یعنی کارشناسان ما در مرحله ی اول تمام سعی خود را می کنند که از قطعات خود دستگاه استفاده کنند و هزینه ی اضافی برای شما به وجود نیاورند اما در برخی مواردی که دیگر امکان تعمیر قطعه وجود ندارد ناگزیر به تعویض آن می شوند.

جالب است بدانبد که قیمت قطعات دستگاه های مختلف در بازار قیمت چنان ارزانی ندارد و بعضا تعویضشان می تواند به ضرر مشتری باشد اما خب اگر شما می خواهید قربانی این هزینه های سنگین شوید بهتر است در استفاده و مراقبت از مایکروفرتان کوشا باشید.

عیب یابی مایکروویو

علامت های سوال گوناگونی در ذهن خانم های خانه دار و دیگر اعضای خانواده درباره ی ایرادات و خرابی های مایکروفر وجود دارد که تا زمانی که برطرف نشوند، استفاده از این دستگاه همواره با شک و ترس همراه خواهد بود. قبل از هر چیزی باید بدانی که این خرابی ها چه علت هایی دارند و اصلا چگونه به وجود می آیند. برای مثال چه اتفاقاتی در دل مایکرفر رخ می دهد که غذا را به خوبی گرم نمی کند یا دستگاه سرو صدای زیادی تولید می کند؟ جواب تمام سوالات شما پیش ما است. در ادامه ی مقاله شایع ترین مشکلات مایکروفر ها را برایتان شفاف سازی می کنیم تا در هنگام رویارویی با آن ها بی استرس و نگرانی اقدام های لازم را انجام دهید و سپس با ما تماس بگیرید تا مشکل را به صورت جدی بررسی کنیم و ان را از بین ببریم.

ــ چرا مایکروفر غذا را به درستی گرم نمی کند؟

ــ چرا مایکروفر جرقه می زند؟

ــ عدم چرخش سینی مایکروفر

ــ چرا صفحه ی لمسی دستگاه کار نمی کند؟

ــ قفل شدن درب دستگاه

ــ چرا گریل مایکروفر کار نمی کند؟

ــ عدم فعالیت فن اگزوز کار در مایکروفر

دلیل گرم نشدن غذا در مایکروفر:

یکی از اصلی ترین قطعات مایکروفر که وظیفه ی گرم کردن غذا را بر عهده دارد لامپ مگنترون می باشد. این لامپ که به فارسی همان لامپ امواج است ترکیبی از شلیک الکترون و میدان مغناطیسی با فرکانس بالا می باشد که با اعمال تغییرات بر روی قطب های مثبت و منفی داخل مواد غذایی ان ها را گرم می کنند. این لامپ اجزا و قسمت های مختلفی دارد که در صورت بروز مشکل در آن ها غذا به درستی گرم نخواهد شد.

تعمیر مایکروفر

علت جرقه زدن دستگاه:

بسیار دیده شده که در هنگام استفاده از دستگاه، جرقه ای صورت گرفته و موجب نگرانی کاربر شده است. در این حالت مشکل می تواند از لامپ مگنترون مایکروفر یا ورق نسوز آن باشد که با تعویض و اعمال تعمیرات برطرف خواهند شد. همچنین در صورت مشاهده ی چنین مشکلی می توانید داخل مایکروفر را چک کنید زیرا ممکن است فلزی داخل دستگاه گیر کرده باشد.

نکته: به یاد داشته باشید که بسیاری از متخصصان و کارشناسان در این زمینه، ما را از استفاده از لوازم و ابزار فلزی در داخل دستگاه منع می کنند زیرا بسیار آسیب رسان خواهند بود و موجب بروز خرابی های زیادی می شود.

تعمیر مایکروفر

چرا سینی گردان چرخشی ندارد؟

سینی گردان در مایکروفر ها وظیفه ی چرخاندن غذا برای پخت یکنوات را دارد و از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. موتور، ریل و کوپلار در این بخش وظیفه ی چرخش سینی را بر عهده دارند و در صورت بروز خرابی در آن ها خبری از چرخش سینی نخواهد بود. البته اصلا جای نگرانی نیست زیرا کارشناسان ما این قطعات را به راحتی تعویض و یا تعمیر می کنند.

علت قفل شدن درب مایکروفر؟

این مورد دلایل مختلفی دارد که دونه به دونه ی آن ها را برایتان شرح می دهیم. اولین دلیل مربوط به دستگیره ی درب می باشد که با ید ان را به صورت مداوم کنترل و در صورت شکستی تعویضش کنید. دومین دلیل مربوط به وجود مشکلی در فنر درب است که حتما باید چک شود. یکی دیگر از دلایل می تواند مربوط به ایرادات چفت یا ضامن درب باشد که در صورت شکستن حتما باید تعویض شود. همچنین از دیگر عوامل بروز خرابی در این قسمت می توانیم به قلاب درب اشاره کنیم، این قلاب جنسی از پلاستیک دارد و به راحتی دچار آسیب می شود. همچنین برای اطمینان از سالم بودن کلید باز و بست می توانید همواره ان را امتحان کنید زیرا این مورد هم می تواند موجب قفل شدن درب مایکروفرتان شود.

تعمیر مایکروفر

برآورد هزینه ها

شاید بارها برایتان اتفاق افتاده باشد که کاری را شروع کرده اید بی آنکه از قیمت نهایی ان اطلاع داشته باشد. برای مثال شخصی را برای لوله کشی به منزل می اورید و از او می خواهید که لیست تمامی ابزار و قطعاتی که نیاز دارد را به همراه قیمتشان به شما دهد، اما بعد از پایان کار متوجه می شوید که قیمت نهایی آن چیزی نیست که انتظارش را داشتید و در چنین مواقعی به سراغ لوله کش می روید و پی می برید‌ که شخص مورد نظر قطعاتی را فراموش کرده بنویسد و چیزهایی را در نظر نگرفته است. خب فراموشی در هنگام کار یک امر طبیعی است اما قیمت نهایی نباید مشتری را شگفت زده کند. برعکس مثالی که برایتان زدیم تیم ما کاملا مخالف این قضیه خواهد بود و تمام تلاشمان را می کنیم که حرفمان با عملمان یکی باشد. به همین منظور کارشناسی که به منزل شما می آید قبل از شروع کار حدود قیمت را برایتان شفاف سازی می کند تا شک و شبهه ای باقی نماند.

همکاری با ما

قبل از هرچیز باید بگوییم که ارتباط برقرار کردن با ما منجر به بهبودی کامل مایکروویو مریضتان خواهد شد شما به محض تماس با کارشناسان ما ان ها را حاضر و آماده درب منزلتان مشاهده خواهید کرد. نمی خواهیم شعار بدهیم و حرف های کلیشه ای بزنیم اما تیمی را کنار هم جمع کرده ایم که دانش کافی در این زمینه را دارا هستند و همگی با تجربه می باشند. شاید لازم باشد بدانید که در بسیاری از موارد مشکل دستگاه در منزل و جلوی چشم خودتان به راحتی برطرف خواهد شد اما این مسئله به میزان خرابی مایکروویوتان مربوط است به گونه ای که هرچه این درصد بیشتر بیشتر باشد، زمان بهبودی کامل دستگاه شما به تعویق خواهد افتاد. حتی ممکن است مشکل به قدری جدی باشد که کارشناسان ما مجبور باشند دستگاه را از منزل خارج کنند و ادامه تعمیرات را در محل مربوطه دنبال کنند. به هر حال این موضوع نباید موجب نگرانی شما شود زیرا یک امر طبیعی است و مشکلی نه برای شما و نه برای دستگاهتان ایجاد نمی کند.

اگر خرابی در منزل قابل حل بود که خودتان می توانید بر کار تکنسین نظارت کامل داشته باشید و مواردی را نیز از او یاد بگیرید. به شما پیشنهاد می کنیم سوال هایتان را از متخصصان ما بپرسید و به نحوه ی کارشان دقت داشته باشید، شاید که روزی لازم شد خودتان ایراد مایکروویو را برطرف کنید.

ثبت درخواست سرویس / تعمیر

ابتدا دستگاه معیوب خود را انتخاب کنید و سپس شماره تماس خود و سایر اطلاعات مورد نیاز را با دقت وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ثبت درخواست

آخرین مقالات

شرکت تضمین سرویس

شرکت تضمین سرویس خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی اعم از دستگاه های سردکننده مانند ساید بای ساید ها و کولر های گازی و صوت و تصویری های خانگی و شوینده ها مانند لباسشویی و ظرفشویی و سیستم های حرارتی مانند سولاردام و مایکروویو می باشد.

اطلاعات تماس تضمین سرویس

تهران - سه راه امین حضور - خیابان ری - پاساژ ثامن الحجج - ط اول پلاک ۲۸

این یک ابزارک سفارشی است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

Call Now Buttonتماس با تعمیر لوازم خانگی