ارورهای مختلف لباسشویی سامسونگ و معنی آن ها

//ارورهای مختلف لباسشویی سامسونگ و معنی آن ها

ارورهای مختلف لباسشویی سامسونگ و معنی آن ها

ارورهای مختلف لباسشویی سامسونگ و معنی آن ها

همه ی برندها و کمپانی هایی که به تولید ماشین لباسشویی می پردازند در مواجهه با هر مشکلی که برای این دستگاه به وجود می آید، خطاها  یا ارورهایی را در برد الکترونیکی آن تعبیه کرده اند تا مشتری بعد از دیدن این کد معنی و مفهوم ان را پرس و جو کند و برای جلوگیری از بروز مشکل اقداماتی را انجام دهد. بسیاری از افراد در هنگام دیدن این ارورها در وهله ی اول با نمایندگی مربوطه تماس می گیرند و علت ان را جویا می شوند بی آنکه لحظه ای ان را در گوگل جستجو کنند. جستجو و پیدا کردن معنی این خطاها در منزل بسیار عمل پسندیده ای است زیرا افراد سودجویی در این نمایندگی ها دیده شده اند که به خاطر منافع خودشان معنی این ارورها را جور دیگری تعبیر و مشتری را گمراه می کنند تا هزینه های تعمیر بیشتری را بپردازد. از این رو لازم است مقاله ما را تا انتها دنبال کنید و معنی تک تک این ارورها را بفهمید و برطرفشان کنید.

ارورهای متداول ماشین لباسشویی سامسونگ و نحوه ی برطرف کردن آن ها

همه ی ما این برند محبوب را می شناسیم و در جای جای آشپزخانه ی هایمان از آن ها استفاده می کنیم‌، نمایندگی های سامسونگ زیادی در شهرهای مختلف ایران وجود دارند که مورد اعتماد همگان واقع شده اند و در موقعیت های حساس به مشتری ها و کاربرها یاری رسانده اند. اما تا وقتی که خودتان می توانید تعمیرکار خودتان باشید چرا باید از نمایندگی ها کمک بگیرید؟ کافی است چند مقاله از سایت ما مطالعه را مطالعه کنید و آگاهی تان را در این زمینه افزایش دهید.

1E, E7, 1C کدهای خطای لباسشویی سامسونگ شامل  

می شود و مربوط به سنسور سطح آب می باشد. برای از بین بردن این ارورها بهتر است دستگاه را یک دور خاموش و روشن کنید و سپس شستشو را با یک برنامه ی جدید آغاز کنید.

4E،E1 ،4C  انواع دیگری از ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ شامل

می شوند و مربوط به وجود مشکلاتی در تامین آب می باشند. برای از بین بردن این ارور ابتدا از باز بودن شیر آب ورودی به داخل دستگاه اطمینان حاصل کنید و در صورت مسدود بودن شلنگ و یخ زدن شیر آب ، راه آب را باز کنید تا تخلیه به صورت کامل صورت گیرد و با برطرف کردن یخ زدگی راه ورودی را باز نگه دارید. فشار آب ورودی یکی دیگر از عواملی است که باید مورد بررسی قرار گیرد زیرا اگر کافی نباشد تخلیه ی آب و شروع شستشو را با چالش رو به رو می کند. همچنین فیلتر ورودی هم ممکن است در این مواقع دچار گرفتگی باشد، پس با تمیز کردنش محلی که دچار انسداد شده را پاک کنید.

UC ارور به چه معناست؟

این کد خطا را زمانی مشاهده خواهید کرد که نوساناتی در ولتاژ منبع تغذیه وجود داشته باشد. برای از بین بردن این ارور ابتدا دستگاه را یک بار خاموش کرده و و بعد از گذشت ۳۰ ثانیه دوباره روشن کنید و عمل شستشو را با یک برنامه ی دیگر آغاز نمایید، اگر باز هم شاهد این ارور بودید بهتر است سیم برق  و اتصال آن با ماشین لباسشویی را چک کنید.

: UE, E4, Ub کد خطای

زمانی که بار لباسشویی نا متعادل باشد شاد این ارور بر روی برد دستگاه خواهیم بود که راهکارهایی برای از بین بردن ان وجود دارد از جمله اینکه یک سری لباس ها را حذف کنیم تا بار سبک تر شود و همچنین می بایست از مسطح و صاف بودن زمینی که دستگاه روی آن قرار گرفته هم اطمینان حاصل کنیم.

  t1, t2, tSt در صورت مشاهده ی ارور چه باید بکنیم؟

برای از بین بردن این ارور که مربوط به آزمون و خطای دستگاه می باشد فقط کافی است که همانند مراحل بالا دستگاه را خاموش و پس از سی ثانیه روشن و برنامه ی جدید را آغاز کنید.

tE, EC, tE1, tE2, tE3مفهوم ارور :

برای راحت شدن از این ارور که مربوط به حس گر دمای دستگاه می باشد فقط کافی است که همانند ارور بالا دستگاه را خاموش و پس از سی ثانیه روشنش کنید و برنامه ی جدیدی را شروع کیند. بی شک دیگر این ارور را مشاهده نخواهید کرد.

HE3معنی ارور چیست؟

این کد خطا بیشتر در مواقعی که عملکرد بخار دستگاه دچار مشکل شده و لباسشویی زیادی گرم است مشاهده می شود. برای از بین بردن این ارور باید با تکنسین مربوطه تماس حاصل کنید تا مورد بررسی قررا گیرد. همچنین می توانید به فن دستگاه امیدوار باشید زیرا موجب خنک شدن لباسشویی شده و تا حدودی این مشکل را برطرف می کند.

dE2 ارور :

این اررو به دکمه ی روشن و خاموش دستگاه مربوط می شود و شما می توانید دستگاه را به مدت پنج دقیقه از برق جدا کنید تا این ارور برطرف شود.

FEکد خطای :

این کد خطا فقط زمانی رخ می دهد که اختلالی در عملکرد فن دستگاه وجود داشته باشد و در بسیاری از ماشین لباسشویی های سامسونگ رخ می دهد. برای از بین بردن ان خودتان نمی توانید در منزل اقدامی را انجام دهید و باید با یکی ار تکنسین های مجرب ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن این مشکل را برطرف کنند.

bE1، 12E، bE2، 14E، bE3، 18E ارور :

این ارور کاملا مخصوص دکمه ها بوده و برای از بین بردنش می بایست ابتدا دکمه ها را بررسی و در صورت ایراد آن را برطرف کنید. در بسیاری از موارد مشکل کثیفی دکمه هاست که با یک پارچه ی مرطوب حل می شود.

  4E1, 4E2, 4Ed, H1, HE, 4C2, HC,CE, E8 معنا و مفهموم ارور چه می تواند باشد؟

این ارور یکی از شایع ترین اررو ها در ماشین لباسشویی های سامسونگ است و به چیزی جز دمای آب ارتباط پیدا نمی کند. در این مواقع در وهله ی اول شلنگ آب دستگاه را به یک منبع آب سرد متصل کنید تا هم خود کد خطا و هم مشکلات ناشی از آن از بین رود.

5 E, E2, 5C ارور :

 در صورت مشاهده ی این ارور فیلتر پمپ زهکشی را تمیز کرده و انسداد ان را از بین ببرید. اگر شلنگ تخلیه دچار مشکلی از جمله گرفتگی و یا یخ زدگی شد باید سریعا از بین برود تا اختلالی در عمل تخلیه به وجود نیاید و در نهایت این ارور برطرف شود.

AC6، AE، 13E، AC کد خطای :

بسته به حالت و شرایطی که دستگاه در ان قرار دارد این ارور رخ می دهد و به اخطار مخابرات ارتباط پیدا می کند. در برخی موارد خود به خود از بین می رود اما در غیر این صورت می توانید ماشین لباسشویی را خاموش روشن کنید.

 DDC ارور : 

این که ارور شهور که مربوط به درب ماشین لباسشویی بوده زمانی ظاهر می شود که درب را کاملا یهویی و بدون زدن دکمه ی استارت یا پاز باز می کنید. در این حالت ارور ذکر شده به وجود می آید و شما را آگاه می سازد.

dE, dE1, Ed, dC, DC1, DC کد خطای : 

این ارور به درب دستگاه مربوط می شود و در صورت باز و یا پر بودن ان ظاهر می شود، برای از بین بردن این پیغام از روی برد ماشین لباسشویی بهتر است درب را یک بار کاملا چک کنید و از بسته بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

توسط |2020-01-28T13:15:39+03:30فوریه 27th, 2020|دسته بندی ها:ماشین لباسشویی|0 نظر

درباره نویسنده:

پیام بگذارید

آخرین مقالات

شرکت تضمین سرویس

شرکت تضمین سرویس خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی اعم از دستگاه های سردکننده مانند ساید بای ساید ها و کولر های گازی و صوت و تصویری های خانگی و شوینده ها مانند لباسشویی و ظرفشویی و سیستم های حرارتی مانند سولاردام و مایکروویو می باشد.

اطلاعات تماس تضمین سرویس

تهران - سه راه امین حضور - خیابان ری - پاساژ ثامن الحجج - ط اول پلاک ۲۸

این یک ابزارک سفارشی است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

Call Now Buttonتماس با تعمیر لوازم خانگی