تعمیر لباسشویی

/تعمیر لباسشویی
تعمیر لباسشویی2020-01-16T14:04:49+03:30

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب و تعمیر لباسشویی:


  • تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی
  • تعمیر لباسشویی دوقلو، سطلی و در از جلو
  • راه اندازی و نصب انواع ماشین لباسشویی
  • تعمیر موتور ماشین لباسشویی
  • عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی
  • تعمیر انواع برندهای لباسشویی بوش، سامسونگ و...

استعلام قیمت تعمیر لباسشویی :


استعلام قیمت فوری

کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته میشود

چرا تضمین سرویس


قیمت به‌صرفه و مشخص

خدماتتان با هزینه‌ای منطقی و از پیش تعیین‌شده انجام می‌شود.

آسانی و سرعت

هر جایی که هستید میتوانید آنلاین خدمتتان را سفارش دهید.

پرداخت بعد از اتمام خدمت

بعد از انجام‌ شدن خدمت و جلب رضایتتان ، هزینه را پرداخت کنید.

گارانتی و تعمیر

تضمین سرویس اطمینان خاطر بر کارکرد عالی محصولات می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی در منزل یکی از بهترین خدماتی است که توسط  تیم ما، کارشناسان و تکنسین های ما در هر زمان و مکانی به شما ارائه می شود. ایراد های متداولی ممکن است گریبان گیر ماشین لباسشوییتان شوند و شناختنشان هم می تواند تا حد زیادی از از کار افتادن کامل ماشین لباسشویی جلوگیری کنند. با توجه به قیمت بسیار گران ماشین لباسشویی های موجود در بازار، بهتر است دستگاه را در شرایطی قرار دهید که کمترین آسیب را ببیند و خطری تهدیدش نکند زیرا در برخی مواقع نحوه ی قرار گیری نادرست ماشین لباسشویی هم می تواند آسیب های جدی را به دنبال داشته باشد.

زمانی که حس کردید لباسشوییتان نیاز به تعمیر دارد، فرقی نمی کند در کدام قسمت شهر زندگی می کنید، هرجا که باشید متخصصان ما می آیند و لباسشویی تان را مثل روز اولش می کنند پس با تضمین سرویس تماس بگیرید تا به سرعت مشکل را برطرف کنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی


لباسشویی عضو جدایی ناپذیر

از وقتی ماشین لباسشویی ها پا به عرصه ی ظهور گذاشتند و وارد بازارهای مختلف جهانی شدند زندگی ها بسیار آسان شد، به گونه ای که امروزه کمتر کسی پیدا می شود که از کثیف شدن لباس هایش احساس نگرانی کند. مردم آزادانه هر روز لباس های مختلفی را به تن می کنند، در حین ورزش عرق می کنند و هزاران هزار کار دیگر که منجر به کثیف شده لباس ها می شوند، و در هیچ کدام از این موقعیت ها ترسی از کثیف شدن لباس هایشان ندارند زیرا هر زمان که بخواهند می توانند ماشین لباسشویی را روشن کنند و در سریع ترین زمان ممکن لباس هایشان را مثل روز اول کنند.

ماشین لباسشویی قلب دوم آشپزخانه ها

امروزه ماشین لباسشویی ها یکی از ضروری ترین لوازم خانگی برای هر خانواده ای به شمار می روند و خرابی شان مشکلات و دردسرهای زیادی را به همراه خواهد آورد. خانه ای را بدون ماشین لباسشویی تصور کنید، می بینید؟ حتی نمی شود به این موضوع فکر کرد. حال فرض کنید ماشین لباسشویی خانواده ای به مدت یک هفته خراب باشد، قطعا در انتهای هفته با کوهی از لباس های کثیف رو به رو خواهیم بود که نیازمند شستشو هستند. اینجاست که اهمیت ماشین لباسشویی بیش از پیش به چشم می آید و ارزش آن را درک خواهیم کرد. به وجود آمدن مشکل برای لباسشویی ها امری طبیعی است و اصلا جای نگرانی ندارد امروزه با پیشرفت تکنولوژی، عمقی ترین ایرادات نیز به راحتی قابل حل خواهند بود و متخصصان ما هر لحظه برای ارائه ی خدمات آماده هستند.  اگر می خواهید با ایرادات متداولی که برای لباسشویی ها به وجود می آیند و اطلاعاتی درباره ی نحوه ی برطرف کردنشان اشنا شوید، مقاله را تا انتها دنبال کنید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید و ماشین لباسشویی خود را به دست ما بسپارید.

تعمیر ماشین لبایشویی

مشکلات و ایرادات متداول لباسشویی ها

از جمله بیماری هایی که در میان ماشین لباسشویی ها شیوع دارد و نیازمند تعمیر می باشد، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم، لیستی از این ایرادات را برایتان تهیه کردیم تا نسبت به خرابی دستگاهتان هشیار باشید و ادامه ی پیشروی را به ان ندهید:

ــ روشن نشدن لباسشویی ( می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که توسط متخصصان مربوطه برطرف می شوند)

ــ عدم شروع شستشو

ــ عدم تخلیه ( این مورد می تواند مربوط به گرفتگی فیلتر باشد که با تمیز کردن و رفع گرفتگی آن می وان به راحتی از شر این مورد خلاص شد، همچنین اگر با تمیز کردن فیلتر مشکلتان برطرف نشد بدانید که مشکل از پمپ تخلیه است که این مورد هم توسط تیم ما برطرف می شود)

ــ قفل شدن درب لباسشویی

ــ عدم چرخش دیگ دستگاه

ــ سرریز کردن

ــ نشتی آب

ــ تکان ها و لرزش های شدید ( این مورد معمولا دلایل مختلفی دارد برای مثال عدم قرار گیری صحیح دستگاه در جای خود و یا گیر کردن یک جسم خارجی در دیگ دستگاه می تواند عملکرد آن را مختل کند و سرو صداها و لرزش های عجیبی را در ماشین لباسشوییتان به وجود اورد همچنین یکی دیگر از احتمالاتی که متخصصان می دهند ، خورد شدن بلبرینگ دستگاه است که نیاز به تعمیر دارد)

ــ عدم گرم شدن آب ( از شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی هاست که مربوط به المنت دستگاه می باشد که باید مشکلش هرچه سریعتر توسط کارشناس مربوطه حل شود در غیر این صورت دستگاه تمامی لباس ها را با آب سرد شستشو می کند)

ــ گرفتگی فیلتر

ــ خورد شدن بلبرینگ

رفع ایراد مشکلات مذکور

هر کدام از این مشکلات ذکر شده علت ها و دلایل مختلفی دارند که برخی توسط خود شما و برخی دیگر توسط تکنسین های ما تشخیص داده می شوند ولی معمولا تشخیص اولیه توسط خودتان صورت می گیرد. برخی از این مشکل ها را خودتان در منزل به راحتی و با داشتن آگاهی های لازم می توانید برطرف کنید و نیازی به تماس با ما نداشته باشید ولی همه ی خرابی ها و مشکلات را نمی توانید در منزل و به تنهایی برطرف کنید و نیازمند متخصصان ما خواهید بود.

به هر حال فراموش نکنید که نسبت به رفتارهای عجیب دستگاهتان دقیق باشید تا خرابی بیش از حد پیشرفت نکند و دردسری را برایتان به دنبال نداشته باشد. جالب است بدانید که بسیاری از ایردات جزئی که نادیده گرفته می شوند می توانند از اصلی ترین دلایل ایرادات و خرابی های بزرگتر باشند. این ایرادات کوچک روی هم جمع می شوند و زنجیروار عملکرد یکدیگر را مختل می کنند تا جایی که مجبور می شوید هزینه ی گزافی را متحمل شوید.

تعمیر قطعات لباسشویی یا تعویض ؟

در بسیاری از موارد آسیب دیدگی و خرابی ماشین لباسشویی به قدری جدی است که تعویض و یا تعمیر قطعات آن اصلا به صرفه نیست و گاها تکنسین به شما پیشنهاد می دهد که دستگاه را تعویض کنید و خودتان را درگیر تعمیرات نکنید ولی تمام تلاش تیم ما این است که با کمترین هزینه و بدون نیاز به تعویض کل دستگاه، مشکل را برطرف کند و با توجه به مشکلات اقتصادی کشور اولویت متخصصان ما تعویض قطعات می باشد و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد شاهد چنین پیشنهادهایی از سوی کرشناسان ما خواهید بود. قطعاتی که قرار است تعویض شوند دارای بهترین کیفیت هستند و کاملا اورجینال اند، شاید تجربه کرده باشید که قطعه ی تعویض شده بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی باز خراب می شود و انگار نه انگار که هزینه های زیادی را برای سالم شدنش متحمل شده اید. بهتر است بدانید که چنین مشکلاتی را بعد از همکاری با ما نخواهید داشت و ما نسبت به جنس و کارکرد قطعات به شما اطمینان می دهیم.

ماشین لباسشویی

اعلام حدود قیمت تعمیر ماشین لباسشویی

از آنجایی که هزینه های تعویض و تعمیرات قطعات لباسشویی اکثرا گران بوده و شما نیز ممکن است اطلاعی از قیمت ها نداشته باشید، کارشناسان ما در محل سکونتتان و قبل از انجام تعمیرات تمامی هزینه ها را برایتان شرح می دهند و اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار خواهند داد. حتی ممکن است خرابی ماشین لباسشویی در قسمت های مختلفی باشد و شما مجبور باشید به جای تعمیر یک قطعه، چندین قطعه را تعمیر کنید و بدین صورت هزینه هایتان چند برابر می شود پس لازم است از قبل از قیمت ها مطلع باشید تا بتوانید برآوردی نسبت به هزینه ها داشته باشید.

همکاری با ما

عیب یابی ماشین لباسشویی از مهم ترین اقداماتی است که قبل از تعمیر باید صورت پذیرد و این کار تمام به عهده ی کارشناسان ما خواهد بود. همه ی این موارد ( عیب یابی‌، تعمیر، تعویض قطعات و انجام سرویس) نیازمند دانش و تجربه از سوی تعمیرکار است و از آنجایی که از حساسیت ویژه ای برخوردار است  نمی توان آن را به دست هر کسی سپرد.

تا چندین سال پیش شرایط به گونه ای بود که مردم خودشان با هزینه های بسیار زیاد شخصی مجبور بودند ماشین لباسشویی و یا دستگاه مورد نظر را با خود به نمایندگی ها و شرکت های مختلف ببرند و سختی های جابه جایی و ریسکی که دارد را به جان بخرند ولی اکنون دیگر خبری از این جابه جایی ها نیست و هر کسی با کوچکترین تماس می تواند ماشین لباسشویی اسیب دیده را به حالت اولیه اش بازگرداند بی آنکه ناگزیر به تلف کردن وقتش در خیابان ها باشد. شرکت ما در طول ارائه ی خدماتش به مردم همواره اولویت را راحتی و رضایت مشتری ها قرار داده است. پس می توانید با خیال راحت با ما تماس بگیرید و از کیفیت خدماتمان اطمینان داشته باشید.

ثبت درخواست سرویس / تعمیر

ابتدا دستگاه معیوب خود را انتخاب کنید و سپس شماره تماس خود و سایر اطلاعات مورد نیاز را با دقت وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ثبت درخواست

آخرین مقالات

شرکت تضمین سرویس

شرکت تضمین سرویس خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی اعم از دستگاه های سردکننده مانند ساید بای ساید ها و کولر های گازی و صوت و تصویری های خانگی و شوینده ها مانند لباسشویی و ظرفشویی و سیستم های حرارتی مانند سولاردام و مایکروویو می باشد.

اطلاعات تماس تضمین سرویس

تهران - سه راه امین حضور - خیابان ری - پاساژ ثامن الحجج - ط اول پلاک ۲۸

این یک ابزارک سفارشی است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

Call Now Buttonتماس با تعمیر لوازم خانگی